На Миколаївщині відремонтовано та реконструйовано 7 соціальних об’єктів

У Миколаївській області завдяки «Великому будівництву 2020» повністю завершено 7 соціальних об’єктів. Відремонтовано та реконструйовано 2 садочки, 1 школа та 4 спортивних об’єкти.

Про це повідомляється на сторінці Миколаївської обласної державної адміністрації.

На реалізацію таких проєктів у 2020 році було виділено 39,3 млн грн: з Державного фонду регіонального розвитку – 15,3 млн грн, з бюджетів органів місцевого самоврядування – 24,0 млн грн.


Після ремонту та реконструкції 2 садочків в області 111 дошкільнят вже навчаються та проводять час у безпечних та зручних умовах. У результаті реконструкції системи опалення у Снігурівській загальноосвітній школі № 4 , 1200 учнів навчаються у комфортному закладі», – йдеться у публікації.

Також вказується, що в рамках проєкту реконструйовані спортивні майданчики, виконаний капітальний ремонт футбольного поля Миколаївських загальноосвітніх шкіл № 48 і № 61 та реконструйований спортивний комплекс у смт Ольшанське. Завдяки впровадженим заходам програма «Велике будівництво» дала можливість 490 тисячам мешканцям займатися спортом та активно відпочивати на нових спортивних об’єктах.

Нагадаємо, що реконструкцію палацу «Молодіжний» планують завершити до кінця 2023 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram