У мікрорайоні Варварівка місцеві жителі отримали борошно в межах продовольчої програми від ООН

У мікрорайоні Варварівка місцеві жителі отримали гуманітарну допомогу від ООН. Цього разу адміністрація Центрального району роздала миколаївцям борошно.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Від початку повномасштабної війни Миколаїв та його мешканці систематично отримують гуманітарну допомогу від міжнародних донорів. Цього разу в межах Всесвітньої продовольчої програми ООН на кожну адміністрацію міста видали борошно. Учора його роздали мешканцям мікрорайону Варварівка. 

На Центральний район отримали 200 тонн, зараз починаємо видачу борошна мешканцям мікрорайону Варварівка. Далі плануємо робити так в кожному мікрорайоні в приватному секторі. Я вважаю, що ми максимально маємо долучатися до цієї програми, щоб підтримувати в цей непростий час миколаївців, — сказав голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Таку допомогу отримає кожен мешканець Центрального району. В одні руки віддають 10 кілограмів борошна. Пані Світлана розповідає, гуманітарці рада, бо багато пече для онуків.

Я онукам печу дітям роздаю. Це будуть пампушки, рулети, пироги, вареники. І все це для онучок, — каже жінка.

Люди беруть гуманітарну допомогу не лише для себе та своїх родин, а для літніх батьків та сусідів, які через стан здоров’я не можуть самостійно дістатися місця роздачі.

Я отримала борошно для себе і своїх престарілих сусідів. Воно нам в нагоді стане, я думаю. Будемо щось пекти, треба на зиму якісь припаси робити, — розповіла мешканка Варварівки пані Ірина.

Допомога надходитиме в місто і надалі, оскільки Миколаєв досі залишається містом, яке ворог систематично обстрілює.

Нагадаємо, у Миколаєві з’явилися пункти тимчасового перебування на випадок надзвичайних ситуацій.

Раніше повідомлялось, волонтери платформи «МрійДій» передали на фронт дві автівки — позашляховик та карету швидкої.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram