ФОТО: 112.ua

У Львові вимагають від Зеленського повернути Бандері звання Героя України

Львівська обласна рада звернулась до президента України Володимира Зеленського з вимогою повернути Степану Бандері звання Героя України.

У вівторок, 16 лютого, депутати під час сесії підготували звернення із заявою про те, що рішення Донецького окружного адміністративного суду, яке позбавило Бандеру звання Героя України, було заполітизованим.

Про це повідомляє офіційний сайт Львівської облради.

Президент України присвоїв у 2010 році звання Героя України Степанові Бандері. А втім Донецький окружний адміністративний суд цей указ визнав незаконним і скасував. Підставою було те, що указ був виданий із порушенням норм, адже Бандера не був громадянином України, – йдеться у зверненні.

Львівські обласні обранці вважають, що Степан Бандера уособлює боротьбу українців за незалежність, а тому його потрібно належним чином вшанувати.

Закликаємо президента України надати Степанові Бандері звання Героя України. Україна повинна пам’ятати і належно вшановувати своїх Героїв, – закликали депутати.

Нагадаємо, Верховна Рада у середу підтримала проект постанови про заяву у зв’язку з шостою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності. Відповідне рішення підтримали 295 народних депутатів.

Раніше повідомлялось, рекомендований Міносвіти підручник з історії України для восьмих класів містить пропаганду «русского мира», розповідаючи про те, що українці не мають стосунку до освоєння так званої «Новоросії». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram