Фото: TUT.by

У Києві влаштували протести біля посольства Білорусі

Мітингувальники прийшли до посольства з плакатами, на яких були написані слова підтримки громадянам Білорусі і заклики до влади республіки зупинити “Поліцейське свалілля”.

13 серпня в Києві біля будівлі посольства Білорусі відбувся мітинг на підтримку затриманих під час протестів в містах республіки. Організатором акції виступило українське бюро правозахисної організації Amnesty International, повідомляє Хвиля з посиланням на РИА.

Учасниками акції стали десятки людей. На більшій частині з них були жилети жовтого кольору з назвою організації. Серед них було кілька членів ЛГБТ-спільноти. Один з учасників протесту кинув фаєр під посольство Білорусі. Також у будівлі запалювали димові шашки.

Як відомо, 9 серпня, у Республіці Білорусь пройшли президентські вибори. За даними екзит-полу Олександр Лукашенко отримав 80% підтримки білорусів і перемагає у першому турі. Після закриття виборчих дільниць в Мінську та інших містах країни пройшли акції протесту, які супроводжувалися масовими затриманнями і зіткненнями з силовиками.

10 серпня у Мінську в результаті вибуху на проспекті Прітицкого загинув протестувальник. Інформацію про загибель підтверджують правоохоронці.

У Білорусі продовжується загальнонаціональний страйк – працівники підприємств в Мінську та інших містах масово залишають робочі місця. Вчора до мітингувальників приєднались і працівники БелАЗ (Білоруський автомобільний завод)

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram