Фото: Кiev.vgorode.ua

У Києві відкрився фестиваль гігантських китайських ліхтарів

У день китайського Нового року і перед Днем закоханих Києві на Співочому полі відкрився фестиваль китайських ліхтарів. Захід вже втретє проходить в Україні в форматі великих інсталяційних зон.

Про це йдеться на офіційному сайті фестивалю.

Всього таких зон більше 30 і витратили на них близько трьох кілометрів шовку і велика кількість енергозберігаючих лампочок. Всього представлено понад 30 інсталяцій.

Як пише видання Vgorode, організатори фесту наголошують для відвідувачів, що не варто плутати представлені ліхтарі з тими, які горять в небі.

Також для гостей підготували цікаву шоу-програму: аніматори, ведучі, LED-виступи і фестиваль вогню, який, за словами організаторів, максимально передає культуру самого Китаю.

Фото: Кiev.vgorode.ua

Також на фестивалі працюють фудкорти і магазинчики, де продаються іграшки та сувенірна продукція для дітей. Дорослі ж можуть спробувати гарячий глінтвейн і наливки різних смаків.

«Хедлайнером» фестивалю виступає величезний китайський лев. На локації також є сичуанська опера, палац напівлюдини-напівсвині Чжу Бацзе (із твору “Подорожі на Захід”), тунель, зона сердець для закоханих і багато іншого.

Фото: Кiev.vgorode.ua
Фото: Кiev.vgorode.ua

Організатори повідомляють, що з кожним роком фестиваль набирає все більших обертів.

З 2021 року запущено вже українське виробництво інсталяцій. Це дозволить значно розширити тематику і звернутися до інших культурних мотивів. Наприклад, створювати інсталяції на теми казок і фантастики.

Фото: Кiev.vgorode.ua
Фото: Кiev.vgorode.ua
Фото: Кiev.vgorode.ua
Фото: Кiev.vgorode.ua

Нагадаємо, у вересні минулого року, Миколаїв став одним із господарів проведення фестивалю короткометражного кіно «Linoleum».

Як відомо, у жовтні 2020 року, миколаївський кінотеатр «Батьківщина» став майданчиком Манхеттенського фестиваль короткометражного кіно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram