Червона доріжка, якісне кіно та шампанське: початок Манхеттенського фестивалю 2020

Манхеттенський фестиваль короткометражного кіно – це один з найбільших фестивалів короткометражних фільмів у світі.

Другий рік поспіль миколаївці можуть насолодитися переглядом стрічок у кінотеатрі “Батьківщина”. Упродовж тижня у глядачів є можливість подивитися 9 фільмів-фіналістів, які вже зарекомендували себе на престижних міжнародних кінофестивалях. На участь у всесвітній режисерській битві прийшло майже 1000 заявок з 54 країн світу.

 З 24 вересня до 1 жовтня картини буде оцінювати широка міжнародна аудиторія.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями українське голосування за найкращу роботу відбудеться онлайн за спеціальним QR-КОДОМ. Тож стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року зможе кожен, хто переглянув картини.

Дивіться також: Насичені будні Миколаївського академічного художнього росдрам театру

Директорка кінотеатру Оксана Олійник відзначає, що з одного боку, це навіть краще, адже відкривши сайт можна легко згадати про що йшлося у кожній з картин, що допоможе швидше зорієнтуватися і визначити власного переможця.

Перед початком кінофестивалю, гостям презентували фотовиставку під назвою “На рівні почуттів” двох Миколаївських фотографів Улкер Ісмаілової та Вікторії Роменської. Всього відвідувачі могли побачити 26 світлин та особисто поспілкуватися з власницями картин.

Голосування ж триватиме до 11 жовтня. Результати будуть оголошені 1 листопада на сайті manhattanshort.com та у соціальних мережах Arthouse Traffic, після того, як вони будуть передані до центрального офісу у Нью-Йорку.

Нагадаємо, Українська кіноасоціація за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” створює стандартизовану онлайн-базу локацій для зйомок в Україні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram