Кіно. Фото - Pixabay

В Україні створять єдину базу локацій для кінозйомок

Українська кіноасоціація за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” створює стандартизовану онлайн-базу локацій для зйомок в Україні.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Української кіноасоціації у Facebook, передає Укрінформ.

“Серед функцій, які вона виконуватиме, такі: об’єднання усіх існуючих та потенційних знімальних майданчиків України в єдину стандартизовану базу; простий і зрозумілий інтерфейс та можливість обирати локації за конкретними запитами та категоріями; детальний огляд природничих і культурних об’єктів, інтер’єрних приміщень з усієї України; запровадження стандартів по роботі з локаціями; спрощення взаємодії з Україною іноземних продакшенів та залучення більшої кількості міжнародних партнерів для зйомок в Україні; стимулювання розвитку локального локейшн-скаутингу та формування екосистеми навколо українських локацій; розширення географії зйомок в Україні”.

Читайте також: Портман випустила книгу популярних казок у гендерній інтерпретації

Як зазначається, програма КЕУ системно підтримує створення необхідних умов для посилення міжнародної конкурентоспроможності індустрії зі створення аудіовізуального контенту України. Серед іншого це включає надання інформації про українські кінолокації та високоякісні команди фахівців для створення повнометражних фільмів, серіалів, відеокліпів, анімації та послуг постпродакшену.

“Ми раді початку співпраці з Українською кіноасоціацією для наповнення бази даних кінолокацій України інформацією, необхідною для міжнародних фільммейкерів та посиленню іміджу України як привабливої креативної дестинації”, – розповів Карен Ісаакян, керівник напряму з підтримки конкурентоспроможності секторів Програми КЕУ.

Нагадаємо, що у Миколаївському зоопарку 23 жовтня до його 120-річчя презентували новий арт-об’єкт “До світлих мрій через джунглі подій”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram