ФОТО: ОКП "Миколаївоблтеплоенерго"

У Корабельному районі триває модернізація потужної котельні

У Корабельному районі на вул. Самойловича, 42 триває модернізація котельні. Роботи проводять в рамках проекту Світового банку.

Про це повідомляє ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”.

У зимовий період котельня опалює увесь Корабельний район. На об’єкті вже встановили мережеві та котлові насоси, сучасну систему хімводопідготовки та автоматичного підживлення тепломереж. Також змонтували три теплообмінники і підготували фундаменти для встановлення сучасних котлів та газових пальників.

 Наразі триває монтаж залізобетонних каналів для трубопроводів обв’язки.

Читайте також: «Миколаївоблтеплоенерго» направило понад 600 позовів на боржників

Ми націлені на результат. Перше: якісні послуги для абонентів. Друге: економія енергоносіїв – природного газу, електроенергії і води. Третє: зниження витрат на обслуговування котельної. Проведені минулоріч заходи з модернізації трьох районних котельних показали, що вони є вкрай ефективними та потрібними як місту, так і підприємству. Ми маємо зрозуміти, що котельні, яким по 40-50 років потребують оновлення. Над цим ми і працюємо, – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Нагадаємо, найбільше теплопостачальне підприємство м. Миколаєва ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» чи не найперше у Миколаївській області впровадило дуальну форму освіти у співпраці з провідними університетами регіону, таким чином, надавши молоді шанс удосконалити свої практичні уміння безпосередньо на робочому місці, а в майбутньому – отримати пропозицію працевлаштування. Крім того, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» завжди підтримує молодь у бажанні долучитися до команди підприємства.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031