Фото: Сихів Медіа

«Без молоді нам не обійтися»: на підприємстві “Миколаївоблтеплоенерго” розповіли про працевлаштування студентів

Найбільше теплопостачальне підприємство м. Миколаєва ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» чи не найперше у Миколаївській області впровадило дуальну форму освіти у співпраці з провідними університетами регіону, таким чином, надавши молоді шанс удосконалити свої практичні уміння безпосередньо на робочому місці, а в майбутньому – отримати пропозицію працевлаштування. Крім того, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» завжди підтримує молодь у бажанні долучитися до команди підприємства.

Про це повідомили у пресслужбі підприємства “Миколаївоблтеплоенерго”.

На сьогодні середній вік працівників нашого підприємства складає 54 роки. Ми розуміємо, що без молодих кадрів не обійтися, а в сфері теплоенергетики з цим дійсно є складнощі. Тому ми вирішили – чому б нам не спробувати готувати професіоналів ще з часу їхнього навчання в університеті.

Так, на сьогодні 13 студентів Миколаївського національного аграрного університету спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» суміщають навчання з роботою та один студент Миколаївського НУК імені адмірала Макарова», – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Серед працівників є й ті, що вже давно закінчили навчання за дуальною формою освіти і залишилися працювати на підприємстві, наприклад, Валерія Шевченко.

Я на підприємстві розпочала працювати у липні 2018 року. Паралельно здобувала вищу освіту в Миколаївському національному аграрному університеті за спеціальністю «Менеджмент» за дуальною формою навчання, яка дозволяла дистанційно навчатися на бюджетній основі, отримувати стипендію та працювати.

До речі, я працювала фахівцем з державних закупівель відділу матеріально технічного постачання, займалася плануванням та відстеженням річного плану закупівель, укладанням договорів на товари, роботи та послуги, здійснювала публікацію укладених договорів у системі Прозорро та проводила відкриті торги. А проявивши відповідальне ставлення по посадових обов’язків та успіхи в роботі, з квітня 2020 року перейшла на посаду старшого фахівця з державних закупівель. А вже у червні минулоріч очолила сектор з організації публічних закупівель ВМТП», – розповідає свою історію роботи на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» спеціалістка.

А зовсім недавно до команди підприємства приєднався Андрій Гриценко – студент спеціальності теплоенергетика Миколаївського НУК імені адмірала Макарова та вже технік виробничо-технічного відділу ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Поки що я працюю на півставки, приділяючи декілька днів на тиждень навчанню. Серед моїх обов’язків – складання проєктів, контроль виконання будівельних робіт тощо. Скажу, що робота на підприємстві та навчання – це кардинально різні речі, адже університет здебільшого дає теоретичні знання, а робота потребує вже практичних умінь. Завдяки колективу освоїтись нескладно», – зазначає Андрій Гриценко.

Дуальна форма освіти – не єдиний варіант, аби привабити молодь до роботи на підприємстві. Керівництво облтеплоенерго завжди радо вітає у своїх лавах усіх охочих – від студентів останніх курсів і нещодавніх випускників й до тих, хто працював в зовсім іншій сфері, проте готовий навчатися й удосконалюватися.

До прикладу, Дар‘я Біла – економіст планово-економічного відділу.

На підприємстві я працюю 2 місяці та виконую наступні обов‘язки: здійснюю облік розмірів доходів і витрат, надходжень і відрахувань коштів підприємства, складаю реєстр платежів, складаю калькуляцію вартості здавання приміщень в оренду, беру участь у розробці тарифів та виконую поточні завдання, що надходять до відділу. Дуже рада, що отримала змогу працювати зі справжніми професіоналами», – розповідає вона.

Резюмуючи, зазначимо, що ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» відкрите до співпраці з освітніми закладами Миколаївщини та усієї України, і готове стати гарним стартом у кар’єрі юних фахівців.

Фото: Миколаївоблтеплоенерго

Нагадаємо, що миколаївці заборгували ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» 123 мільйони гривень.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31