Поліетиленовий пакет. Фото - Pixabay

У Коломиї планують збудувати сміттєпереробний комплекс

За проєктом, завод повинен переробляти близько 130 тисяч тонн сміття в рік. Комплекс функціонуватиме на території міського сміттєзвалища.

ТОВ “Підзембудкомунікації” подав до Єдиного реєстру ОВД повідомлення про плановану діяльність – будівництво сміттєпереробного комплексу у Коломиї, повідомляє Діло з посиланням на Kurs.

Підприємство планує створити сучасний комплекс з приймання, сортування, переробки, утилізації, складування та захоронення твердих побутових відходів та деяких промислових відходів екологічно безпечним методом. Потужність сміттєпереробного комплексу передбачена до 130 тисяч тонн ТПВ в рік.

Читайте також: Палац культури «Молодіжний» незабаром відкриє три філії в різних районах Миколаєва

Комплекс функціонуватиме на території міського сміттєзвалища і отримуватиме всі ТПВ, які поступатимуть з Коломиї та району в радіусі 40 км. Це ділянка площею 11,5 га на вулиці Шарлая. Як альтернативу розглядають ділянку площею 8,00 га, що розташована в північно-західній частині міста Коломия на землях сільськогосподарського призначення.

Комплекс складатиметься з адміністративно-побутового корпусу, вагової, контрольно-пропускного пункту, гаража з майстернями, складу будівельних матеріалів. На території буде артезіанська свердловина, резервуар питної води, очисні споруди, дороги та проїзди, сортувальна станція, контрольно-дезінфікуюча зона.

Читайте також: Уряд дозволив штрафувати “євроблях” на місці зупинки

Побутові стоки від адміністративного корпусу збиратимуться у вигрібній ямі і періодично вивозитимуться на очисні споруди спеціалізованим автотранспортом. На об’єкті працюватиме 12 осіб.

Раніше повідомлялось про те, що в Україні може знову з’явитися комунальна інспекція. Новий центральний орган виконавчої влади (ЦОВВ) перевірятиме обґрунтованість тарифів на послуги ЖКГ, які зараз фактично безконтрольно встановлюються місцевими самоврядуваннями, а також штрафуватимуть порушників: як постачальників, так і споживачів послуг.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram