У Грузії зафіксували “британський” штам коронавірусу

Новий так званий британський штам коронавірусу підтвердився в Грузії. Інфікований пацієнт віком понад 50 років почувається добре і перебуває в ізоляції.

Про це журналістам на пресконференції в Міністерстві охорони здоров’я заявив заступник керівника Національного центру з контролю захворювань Паата Імнадзе, передає Укрінформ з посиланням на сайт Грузія Online.

За його словами, три зразки були досліджені на новий штам, два з яких отримали негативну відповідь, а в третьому випадку був підтверджений новий штам. Інфікований – пацієнт віком понад 50 років, який почувається добре і перебуває в ізоляції.

Читайте також: Нідерланди почнуть COVID-вакцинацію 8 cічня

Біологічний матеріал його контакту також вивчається. Паата Імнадзе заявляє, що людина, інфікована новим штамом, не була у Великобританії, проте Імнадзе не уточнив, до якої країни він подорожував. За словами епідеміолога, людина, інфікована новим штамом коронавірусу, вже практично одужала.

Читайте також: В Ізраїлі чоловік помер від серцевого нападу після щеплення від коронавірусу

Новий штам не відрізняється від нового коронавірусу за ступенем тяжкості або летальності, хоча від наявного штаму різниться високим ступенем передачі, тому, за свідченням Імнадзе, дотримання заходів безпеки ставає ще важливішим.

Нагадаємо, що новий тип COVID-19 вже було виявлено у Бразилії, Китаї, Франції, Японії, Греції, В’єтнамі та Швейцарії. Впреше штап коронавірусу VOC 202012/01 знайшли у Великій Британії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram