Нідерланди почнуть COVID-вакцинацію 8 cічня

Щеплення від коронавірусу у трьох містах. З 18 січня будуть відкриті 25 пунктів вакцинації – зокрема, в Амстердамі, Лейдені, Гаазі, Дордрехті, Арнемі, Бреді, Венло та Маастрихті.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NOS. Першими вакцину отримають медики та персонал, який доглядає за людьми похилого віку та з особливими потребами. Потім – люди із груп ризику.

“Вакцинуватися від коронавірусу можна з 8 січня. Для цього треба відвідати Утрехт, Роттердам та Північний Брабант (провінція Нідерландів), а згодом щеплення робитимуть в інших місцях”, – йдеться у повідомленні.

Планується, що з 18 січня будуть відкриті 25 пунктів вакцинації. Зокрема, в Амстердамі, Лейдені, Гаазі, Дордрехті, Арнемі, Бреді, Венло та Маастрихті.

Читайте також: В Ізраїлі чоловік помер від серцевого нападу після щеплення від коронавірусу

Також було прийнято рішення, що військові медики допомагатимуть у лікарнях боротися з коронавірусом. Близько 200 військових медиків працюватимуть у медичних закладах у регіоні Твенте, Гронінгені та Апелдорні, що звернулися з проханням про допомогу до Міністерства оборони Нідерландів.

Нагадаємо, що новий штам коронавірусу VOC 202012/01, який вперше було виявлено у Великій Британії, вже зафіксували у Швейцарії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram