Фото: Офіс президента України

У грудні локдауну не буде, – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що жорстких карантинних обмежень у грудні не буде.

Про це він сказав під час свого відеозвернення до громадян, опубліковане у власному Telegram-каналі.

Володимир Зеленський додав, що поки ситуація контрольована і не вимагає негайного введення повного локдауна. До того ж він зазначив, що карантин вихідного дня дав свої результати, а щоденна кількість інфікованих коронавірусом людей перестало стрімко зростати.

В цілому загальна ситуація контрольована, не диктує негайного введення локдауна у грудні. Ми даємо можливість бізнесу працювати, не втрачати грудень – один з найприбутковіших місяців в році. Ми не будемо псувати людям свята, які всі ми чекаємо, тому що рік був непростий, – сказав глава держави.

Дивіться також: Що думають миколаївці стосовно можливого локдауну? – опитування

Він також підкреслив, що пережити цей місяць без жорстких обмежень вдасться тільки за умови дотримання громадянами всіх карантинних вимог. Зеленський в черговий раз попросив українців “правильно носити захисні маски”, дезінфікувати руки, дотримуватися соціальну дистанцію, уникати скупчення людей, виконувати рекомендації лікарів і звертатися до них у разі появи симптомів.

Щоправда, президент відзначив, за його даними, ймовірність локдауну в січні є, проте поки деталі не відомі. За його словами, про ведення жорсткого карантину уряд повідомить населення заздалегідь – раніше ніж за тиждень. При цьому він не буде впливати на заплановані поїздки за кордон.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні не вводитимуть жорсткий карантин до кінця грудня. За його словами, наразі немає потреби у цьому.

Раніше повідомлялось, Кабінет міністрів не продовжуватиме дію карантину вихідного дня, водночас на території всієї країни діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram