ФОТО: Національна поліція

У ДТП на Миколаївщині загинув працівник дорожньої служби

15 травня близько 16:30 на автодорозі «Одеса – Київ» у Кривоозерському районі внаслідок ДТП, загинув працівник дорожньої служби.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

39-річний водій автомобіля MAN допустив зіткнення із припаркованим на узбіччі автомобілем дорожньої служби Volkswagen. Після зіткнення вже мікроавтобус наїхав на 35-річного працівника. Чоловік загинув на місці події. 

Фото: Національна поліція
Читайте також: Смертельна аварія сталась на трасі М-14 “Одеса-Миколаїв”

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть». Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. 

Фото: Національна поліція
Фото: Національна поліція

Нагадаємо, на Миколаївщині зіткнулися дві автівки – двоє людей загинули.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві на пішохідному переході позашляховик збив дівчину на смерть.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram