ФОТО: Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

У «Дії» з’явилися COVID-сертифікати для щеплених бустером

У  «Дії» з’явився COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Відсьогодні усі, хто отримав бустерну дозу щеплення від COVID-19, можуть завантажити новий COVID-сертифікат. Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством цифрової трансформації запустило технічний функціонал для нових цифрових документів про щеплення, – ідеться в повідомленні.

Щоб отримати сертифікат, достатньо надіслати запит на порталі чи в застосунку “Дія”. Зробити це можна в перший день введення дози вакцини проти COVID-19, щойно медики введуть дані про вакцинацію до Електронної системи охорони здоров’я.

Читайте також: У Мінцифри обіцяють протягом тижня представити план виплат за бустерну дозу вакцини

Як і обіцяли, всі, хто отримав бустерну дозу щеплення від COVID-19 можуть завантажити новий COVID-сертифікат. Наразі понад 350 тисяч українців посилили свій захист та вже отримали бустерну дозу антиковідної вакцини. Принаймні 1 дозою вже вакциновано половина дорослого населення. Більше 47% отримали повний базовий курс вакцинації, а саме 2 дози. Збільшення відсотку вакцинованих українців, дозволить нам з більшою впевненістю дивитися у майбутнє, – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що громадяни, які щепилися третьої дозою вакцини проти коронавірусу, зможуть згодом отримати по 500 грн у межах державної програми «єПідтримка».

Раніше повідомлялося, оптимальний термін ревакцинації, так званої бустерної дози, становить від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram