Фото: 24 канал

За бустерну дозу нарахують ще 500 гривень за програмою «єПідтримка»

Громадяни, які щепилися третьої дозою вакцини проти коронавірусу, зможуть згодом отримати по 500 грн у межах державної програми «Єпідтримка».

Про це Президент Володимир Зеленський сказав у відеозверненні, повідомляє Укрінформ.

Є чітке розуміння, що імунітет зростає після кожної наступної дози вакцини, а стратегія бустеризації вже стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн. Бустеризація – це третя доза вакцини.

І в межах програми “єПідтримка” буде додано ще 500 гривень – для тих громадян України, які отримають третю, бустерну дозу, – сказав Зеленський.

Але найголовнішим, наголосив він, є здоров’я кожного українців. Вакцинація ж довела свою ефективність і безальтернативність в усьому світі.

Читайте також: «єПідтримка»: куди найчастіше українці вкладають «тисячу за вакцинацію»

Не потрібно ризикувати, довіряючи різним пліткам або чуткам. Вже сьогодні з боку ВООЗ та інших медиків і науковців є поки що дуже обережні, але оптимістичні прогнози: що після нинішнього сплеску пандемія піде на спад і у таких масштабах більше не повернеться.

Є усі шанси сподіватись, що 2022 рік може бути останнім для пандемії COVID-19. Для цього потрібен високий рівень охоплення щепленнями. Ми маємо бути вакцинованими, щоб бути здоровими. І це – безальтернативно, – наголосив глава держави.

Нагадаємо, що тепер у межах програми «єПідтримка» оформити картку та отримати 1000 гривень тепер можна і у Райффайзен Банку.

Крім того, Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями про участь у програмі виплат у розмірі 1 тис. грн для вакцинованих проти COVID-19. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram