У 2021 році 98% українських товарів отримають вільний доступ на ринок Великобританії, – Мінекономіки

У п’ятницю, 1 січня, вступила в дію угода про вільну торгівлю з Великобританією, яке раніше ратифікувала Верховна Рада.

98% української продукції отримає доступ на британський ринок, а з 2023 роки для України буде лібералізовано ще 2%, повідомиляють у прес-службі Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

У відомстві назвали підписання угоди знаковою подією. Там також відзначили, що документ довелося узгоджувати і з Євросоюзом, з огляду на раніше підписану угоду про асоціацію.

У Мінекономіки відзначили, що угода «значно покращить баланс і структуру двосторонньої торгівлі між Україною та Сполученим Королівством, забезпечить переконливі можливості для бізнесу, вигідна співпраця з українськими партнерами».

Нагадаємо, в Україні планують побудувати дві військово-морські бази: одну на Чорному морі, другу – на Азовському. Їх будуть створювати з залученням британських фахівців, а кошти на це передбачені меморандумом, який українська сторона підписала під час візиту до Великобританії.

Раніше повідомлялось, уряд Великобританії дасть Україні в позику 1,25 мільярда фунтів на переоснащення ВМС України сучасними ракетними катерами та будівництво портової інфраструктури для базування кораблів в Очакові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram