ФОТО: з відкритих джерел

Тисяча за вакцинацію: скільки українців вже отримали віртуальні картки

Програмою “єПідтримка” скористалися 6,5 млн українців, на її реалізацію вже спрямовано 3 млрд грн. 

Як передає Укрінформ, про це заявила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко, повідомляє Урядовий портал.

Читайте також: «єПідтримка»: українці вже купили залізничних квитків на 42 мільйони

З 19 грудня стартувала програма “єПідтримка”, що спрямована з одного боку на допомогу тим галузям економіки, які найбільше постраждали через карантинні обмеження, а з іншого – на сприяння вакцинації.

Кожен, хто щепився двома дозами вакцини, має можливість через реєстрацію в сервісі «Дія» отримати від держави 1000 грн і витратити їх на книжки, відвідування театру чи кінотеатру, квитки на літак чи потяг, абонемент до фітнес-клубу.

6,5 млн українців вже отримали банківські картки, 5,5 млн сформували заявки, і вже близько 3 млрд грн спрямовано на реалізацію програми, – наголосила Свириденко.

За її словами, у 2022 році програма буде модифікована відповідно до потреб захисту економіки. Зокрема, з’явиться можливість для людей віком 60+ купувати ліки за отримані в рамках допомоги кошти.

Читайте також: Купити ліки за «ковідну тисячу» можна буде з другої половини січня – Федоров

З січня 2022 року програма “єПідтримка” буде модифікована. Дамо можливість людям віком більше ніж 60 років спрямувати кошти на придбання ліків. Подальше її вдосконалення залежатиме від попиту, а також від того, які галузі потребуватимуть державної допомоги.

В майбутньому ми зможемо легко підлаштувати її під потреби економіки та нові виклики. Це частина нашої нової економічної політики, в основі якої – стимулювання попиту через допомогу людям, – повідомила Свириденко.

Читайте також: “Тисяча за вакцинацію”: жодних комісій за картки не буде

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями про участь у програмі виплат у розмірі 1 тис. грн для вакцинованих проти COVID-19. 

Раніше повідомлялось, тисяча гривень, яку виплачуватимуть кожному вакцинованому українцю, не оподатковуватиметься. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram