Туреччина підписала меморандум про співпрацю із «Зоря» – «Машпроект»

22 жовтня, турецька делегація компанії “LODOS Propulsion Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.” і Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект» підписали меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Зокрема, глава турецької делегації Халук Байрактар зазначив, що підписання даного меморандуму відкриває багато можливостей не тільки для ДП «Зоря» – «Машпроект», а й для турецької компанії.

Туреччина і Україна – це стратегічні партнери, відносини між якими зараз на піковому рівні. «Зоря» – «Машпроект» має унікальний досвід у виробництві газотурбінних двигунів. Ця угода дасть нам можливість вийти і відкрити нові можливості та перспективи. Для «Зорі» відкривається багато можливостей за різними напрямками: і транспортування газу, і виробництво електроенергії і все, що може реалізувати компанія, – сказав Халук Байрактара.

При цьому, глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія також зазначив про важливість даного меморандуму.

Це стратегічний день, оскільки у «Зорі» ніколи не було ніяких продуктивних відносин з Туреччиною. Це країна, котра найшвидше розвивається у НАТО, з точки зору військового флоту, один з лідерів в регіоні і за останні 5 років Туреччина зробила дуже багато інвестицій у військову індустрію, в тому числі, і в суднобудування. Ви знаєте, що Миколаїв – місто суднобудівників, – сказав Давид Арахамія.

Нагадаємо, 26 березня, в Миколаївській облдержадміністрації підписали угоду про передачу спорткомплексу «Зоря» ДП «НВКГ «Зоря-Машпроект» у комунальну власність міста.

Раніше повідомлялось, миколаївське підприємство НВКГ «Зоря-Машпроект» у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції розпочне виробництво дезінфекційного розчину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram