Це точно людина Ахметова: Зеленський про кадровий голод в Україні

Володимир Зеленський нарікає, що в Україні тотальний кадровий голод. Зокрема, уряду складно знайти нових міністра культури, міністра освіти та міністра енергетики.

Про це президент розповів під час своєї пресконференції.

Відповідаючи на питання журналіста Романа Кравця щодо призначення президентом на важливі посади людей зі свого близького оточення, Володимир Зеленський заявив, що в україні кадровий голод.

Я не можу знайти зараз гарного міністра культури. Ми разом з прем’єром шукаємо. Ми звертались до нашої культурної спільноти. Ми звертались до багатьох людей, казали: дайте! Нам дуже складно знайти міністра освіти. Нам дуже складно знаходити міністра енергетики. Тому що яку б людину ми не взяли, на наступний день засоби масової інформації пишуть: це точно людина Ахметова, чи Коломойського, чи Пінчука, – відповів Зеленський.

Читайте також: До кінця каденції ми добудуємо всі державні дороги, – Зеленський

Нагадаємо, 20 травня виповнюється рік президентства Володимира Зеленського. З цієї нагоди в Маріїнському парку відбувається пресконференція.

Відповідаючи на питання журналіста Гордона щодо ефективності зустрічей з Путіним, Володимир Зеленський сказав, що є певні позитивні результати. Зокрема, це ті обміни полоненими, які відбулися за рік президентства Зеленського.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram