Тривають суперечки: Юрій Гранатуров про перерозподіл бюджету Миколаєва

На пленарному засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 12 червня, депутати мають розглянути рішення про перерозподіл бюджету Миколаєва. Проєкту рішення на сайті міськради поки що немає, однак голови фракцій його вже отримали.

Наразі серед лідерів фракцій та депутатів йде активне обговорення проєкту рішення. Про це розповів лідер фракції “Наш край” у Миколаївській міській раді Юрій Гранатуров в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Тривають суперечки, адже міська рада все ж структурована політично. Є політичні інтереси: якісь об’єкти завершити, якісь роботи виконати в певному географічному місці Миколаєва. Є інтереси депутатів, котрі мають округи і котрі турбуються про інтереси виборців, які проживають в цих округах. Тому методом дискусій, методом спроб і помилок, методом суперечок … депутати зайдуть у сесійний зал і після обговорення бюджету, його приймуть, – розповів Юрій Гранатуров.

Також в ефірі програми “Діалог” стало відомо, з якою політичною силою Юрій Гранатуров іде на вибори.

Нагадаємо, в Інгульському районі тривають ремонтні роботи доріг і тротуарів. Наразі капітально ремонтують внутрішньоквартальний проїзд біля будинку на вул. Театральній, 49. Дорожники знімають старе понівечене покриття, готують основу для вкладання асфальту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram