Стало відомо, з якою політичною силою Юрій Гранатуров іде на вибори

Голова адміністрації Інгульського району Юрій Гранатуров заявив, що братиме участь у місцевих виборах, які відбудуться у жовтні 2020 року.

Попри чутки про можливу зміну партії, Юрій Гранатуров запевнив, що йтиме на вибори із силою “Наш край”. Про це він розповів в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Безумовно, я буду брати участь у місцевих виборах. … Та партія, яку ми створювали п’ять років тому, в яку увійшли 70 мерів різних міст, в яку увійшли політики всіх рівнів, котрі відмовились від політичних фарб і взяли за основу партію людей справи, людей, які розвивають місцеве самоврядування, які розвивають громади, це партія із назвою “Наш край”. Я буду брати участь у місцевих виборах із партією “Наш край”, – заявив Юрій Гранатуров.

Як відомо, Юрій Гранатуров є співзасновником партії “Наш край” та головою фракції “Наш край” у Миколаївській міській раді.

Нагадаємо, в Інгульському районі тривають ремонтні роботи доріг і тротуарів. Наразі капітально ремонтують внутрішньоквартальний проїзд біля будинку на вул. Театральній, 49. Дорожники знімають старе понівечене покриття, готують основу для вкладання асфальту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram