Треба розраховувати на себе, — депутат Панченко незадоволений, що питання портових зборів для Миколаєва гальмується

Депутат Миколаївської міської ради Федір Панченко (фракції партії «Пропозиція») вважає, що питання портових зборів для Миколаєва не просувається належним чином через відсутність активної позиції з боку народних депутатів.

Таку думку він озвучив в ефірі програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Поки що всі ініціативи, які йшли на рівні Верховної Ради, закінчувалися нічим. Я думаю, що про це перед виборами знову будуть дуже активно говорити. Ми ж розуміємо, що ніхто не хоче віддавати гроші, які перебувають у когось під контролем: передавати їх на місця, а куди вони їх витрачатимуть, а чому. Ще раз кажу, що це закони дорослого життя, які діють і в місцевій політиці, і на національному, і на міжнародному рівні. Розраховувати треба лише на себе, – сказав Федір Панченко.

Нагадаємо, виконавчий директор «Асоціації міст України» Олександр Слобожан вважає, що місто Миколаїв з мером Олександром Сєнкевичем найбільш активно займаються лобіюванням питання щодо зміни системи зарахувань від портових зборів на користь місцевого бюджету.

Як відомо, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич сподівається, що глава фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія виконає передвиборчу обіцянку, посприявши ухваленню законопроекту, який дозволить бюджету міста отримувати прибуток від діяльності морських портів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram