Миколаїв з Сєнкевичем чи не єдині небайдужі щодо портових зборів на користь міста, — Олександр Слобожан

Виконавчий директор «Асоціації міст України» Олександр Слобожан вважає, що місто Миколаїв з мером Олександром Сєнкевичем найбільш активно займаються лобіюванням питання щодо зміни системи зарахувань від портових зборів на користь місцевого бюджету.

Про це він розповів в ефірі телеканала «МАРТ», у вівторок, 30 березня.

За його словами в АМУ радо вітають таку позицію і теж погоджуються з ідеєю, що половину всіх портових зборів, котрі акумулює Адміністрація морських портів України до державного бюджету, слід направляти у казну тих же міст на території яких й розташовані дані порти.

Якби дійсно вдалось змінити цю систему, то для наших 13 членів-міст «Асоціації міст України, котрі є портовими, зокрема Маріуполь, Чорноморськ, Херсон, Одеса, Южний, Миколаїв та інші, могло б кардинально змінити їх інфраструктуру та якість життя мешканців, дозволило б направляти кошти з даних відрахуванням за раціональним цільовим призначенням, — сказав Олександр Слобожан.

Він також додав, що застосування подібної практики має підґрунтя світового досвіду, зокрема крупних портових міст Роттердам, Галіфакс та інші.

Нагадаємо, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у програмі «Діалог» розповів про дорожню стратегію для великовантажівок у місті.

Також «МАРТ» повідомляв, Олександр Сєнкевич закликав президента та уряд співфінансувати будівництво об’їзних доріг у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram