Торговці квітів на 6-й Слобідській вимагали від мера і депутатів продовжити їм оренду

23 липня, перед засіданням сесії Миколаївської міськради люди, які торгують на квітковому ринку по вулиці 6-а Слобідська, вимагали від мера Олександра Сєнкевича та депутатів підтримати їх питання про продовження оренди під їх кіосками і не позбавляти їх роботи.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Близько двох десятків чоловік перед початком засідання оточили мера Миколаєва Олександра Сєнкевича. Вони наполягали на тому, щоб їх питання винесли у сесійний зал, інакше їх кіоски просто скоро знесуть. Торговці відзначали, що майже все життя торгують на цьому місці і це їх єдиний заробіток, якого у разі демонтажу кіосків, вони позбавляться.

Мер зазначив, що такого питання у порядку денному сесії немає. Також він додав, що ринок там стоїть незаконно, оскільки це тротуар, до того ж ринок перекриває зелену зону, яку планують реконструювати. Мер запропонував людям подати на його ім’я звернення і він призначить їм зустріч, де вони все обговорять.

Олександр Сєнкевич попросив торговців покинути зал засідань, оскільки у період карантину заборонено перебування сторонніх людей на сесії. Однак люди відмовлялися це робити.

– Та ви нам вже обіцяли, що все буде добре, а суд ось вирішує нас прибрати. Ми вимагаємо право працювати, щоб нам дозволили працювати, не треба чіпати людей, – просили торговці.

Дивіться також: Стихійна торгівля – це соціальне явище по країні, – Олександр Цуканов

Миколаївський міський голова заявив, що людей на сесію привели кілька депутатів у своїх корисливих цілях. Зокрема, депутати Анатолій Дюмін і Олег Солтис закликали людей залишатися в залі, поки їх вимоги не почують всі депутати.

Відзначимо, за даними онлайн-системи перевірки компанії YouControl.com.ua земельну ділянку під квітковим ринком на 6-й Слобідській орендує фірма ТОВ «Універсал-Юг», зареєстрована з 1992 року, в Інгульському районі Миколаєва. Її засновником є ​​Анжеліка Дюміна, а керує фірмою Олексій Ждан.

Також додамо, що Анжеліка Дюміна є дочкою депутата Миколаївської міськради від фракції «Опозиційний Блок» Анатолія Дюміна, який входить до складу земельної комісії.

Після того, як поліції не вдалося умовити людей покинути зал, вони пішли під президію і почали розповідати депутатам про свою проблему. Депутат Анатолій Петров сказав людям підійти до голів фракцій і заручиться їхньою підтримкою, тоді на сесії можливо буде прийняти питання.

Нагадаємо, в 2020-му році через пандемію і спрямування бюджетних коштів на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції в Миколаєві, вдвічі скоротилось фінансування програми «Теплих кредитів».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram