Телеканал «МАРТ» покаже реаліті-шоу «Регата» з відомими миколаївцями

В рамках проведення відкритої регати крейсерсько-перегонових яхт «Mykolaiv River Cup» (5-6 червня) у Миколаєві проходять зйомки реаліті-шоу «Регата» з метою популяризації вітрильного туризму.

Проєкт є спільним результатом роботи студії-продакшн «TAZ i kompaniya» та телеканалу «МАРТ». Наш канал транслюватиме його з 4-го червня щоп’ятниці о 18:45 у прямому ефірі. Також перегляд реаліті-шоу буде доступним на Facebook-сторінці та YouTube-каналі.

Сюжет розгортається навколо декількох відомих особистостей Миколаєва, котрі не мають нічого спільного з вітрильним туризмом, тому їм запропонують об’єднатися в одну команду на чолі з досвідченим капітаном. Отож, до її складу увійдуть:

  • Олександр Сєнкевич — політик, мер міста Миколаєва;
  • Олег Деренюга — журналіст, головний редактор онлайн-видання «НикВести»;
  • Альона Кара — підприємець, депутат Миколаївської обласної ради;
  • Олексій Павліщев — артист, викладач Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, засновник театрального альянсу «Незвичайні люди»;
  • Тетяна Яшкіна — підприємець, засновник мережі магазинів з продажу зброї.

Протягом п’яти серій глядачі зможуть побачити, як сформована команда готуватиметься до спортивного змагання. Головні герої будуть вивчати теорію водіння човна, знайомитись з устроєм яхти, вчитись правильно в’язати вузли, працювати в команді та інше. Нарешті, поступово переходячи до практичних занять та тренувань з підготовки до гонки.

В останніх двох серіях режисери покажуть, як зіркова команда вийде на старт регати. Головні герої наважаться подолати всю дистанцію за маршрутом «Миколаїв-Волоська Коса-Миколаїв» поряд з іншими учасниками. Як повноцінний суперник, персонажі реаліті-шоу, спробують скласти конкуренцію за призові місця досвідченим яхтсменам.

Директор телеканалу «МАРТ» Юрій Тазарачев, який є режисером реаліті-шоу відзначив, даний проект є абсолютно новим для Миколаєва, адже раніше такого у місті ніхто не знімав.

Сподіваюсь глядачі позитивно сприймуть наш задум. У мене був досвід зйомок реаліті-шоу в Казахстані, тому я розумію специфіку роботи над такими проектами. Ми не просто так обрали саме цих людей в якості головних персонажів, адже кожен з них експерт у своєму професійному амплуа та має лідерські задатки. Тож глядачі зможуть побачити, чи вдасться героям шоу об’єднатись заради спільної мети, — розповів Юрій Тазарачев.

Нагадаємо, 14 грудня, у Миколаєві, на сцені концерт-холлу «Юність» пройшов кастинг до нового інтерактивного проекту «Головна роль», організаторами якого виступили творча студія «TAZ і компанія» та телеканал «МАРТ».

Як відомо, миколаївські діячі культури, артисти, хореографічні колективи, вокальні та інструментальні ансамблі знялися у комедійному мюзиклі-привітанні «Коронавальна ніч».

Також «МАРТ» повідомляв, у жовтні 2020 року, четверо кандидатів на посаду міського голови Миколаєва знялися в одному музичному міні-фільмі “Красный трактор“.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram