Кастинг телепроекту «Головна роль»: як це було?

14 грудня, у Миколаєві, на сцені концерт-холлу «Юність» пройшов кастинг до нового інтерактивного проекту «Головна роль», організаторами якого виступили творча студія «TAZ і компанія» та телеканал «МАРТ».

Про це йдеться у сюжеті програми «Відділ культури».

Мета кастингу – пошук творчих талантів серед звичайних людей. За словами керівника проекту Юрія Тазарачева, спробувати себе на кастингу запросили усіх, як дітей так і дорослих, хто відчуває у собі акторський талант. Заявки до участі подавались в онлайн-формі завчасно, а також і в письмовій під час заходу.

Сама ідея виникла давно, тому що знімаючи такі проекти, як кліпи до дня міста, наш відомий «Червоний трактор», ми розуміли, що серед наших знайомих є дуже багато талановитих людей. Вони хоч і займаються різними професіями, але тим не менш знали про їх творчі здібності. Тож ми подумали, чому б не спробувати знайти серед інших миколаївців таких людей, котрі готові себе проявити і вже мати таку велику акторську базу серед непрофесіоналів, однак які можуть стати профі завдяки нашим проектам, — розповів один із творчих натхненників проекту і співзасновник проекту «Головна роль» Сергій Мельников.

Формат кастингу передбачав два етапи у якому кожен учасник на камеру спершу коротко розповісти про себе, а далі продемонструвати вміння  передавати різні емоції: від радості чи суму, до хитрості й страху. 

За результатами кастингу, учасники котрим вдалось найкраще проявити свій творчий хист зможуть себе спробувати у декількох проектах, зокрема: «Анекдоти для ТБ», «Супергерої нашого часу», «Обережно діти», «Міські історії». Кожен з них за задумом організаторів реалізують на різних платформах, а саме: You-Tube, Instagram та телеканалі «МАРТ».

Мені б дуже хотілося, щоб якомога більше акторів вийшло з цього кастингу і проекту. Нехай щастить і посміхнеться удача кожному, хто був сьогодні з нами, — поділився своїми враження керівник телепроекту Юрій Тазарачев.

Варто зауважити, процес відбору був організований з урахуванням всіх карантинних обмежень, зокрема масковий режим, дотримання дистанції та поетапний прийом учасників у будівлі концерт-холу.

Організатори кастингу відзначили, вже до кінця березня планують опрацювати його результати та оголосити попередній графік зйомок для проекту.

Нагадаємо, у неділю, 14 березня, в концерт-холі «Юність» з концертною програмою «Пісенна Україна» виступила Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram