
Переселенці із Золотого отримали нове житло, – Офіс президента
25 червня, внутрішньо переміщені громадяни із Золотого Луганської області, які у 2018 році через тиск бойовиків покинули свої будинки, отримали нове житло. Вручення ордерів та ключів від квартир відбулося в Сєвєродонецьку. Відремонтоване житло одержали 10 родин. Ще в п’яти помешканнях тривають ремонті роботи, повідомляє Офіс президента України. Зазначається, що 20