Фото: Офіс Президента України

Переселенці із Золотого отримали нове житло, – Офіс президента

25 червня, внутрішньо переміщені громадяни із Золотого Луганської області, які у 2018 році через тиск бойовиків покинули свої будинки, отримали нове житло.

Вручення ордерів та ключів від квартир відбулося в Сєвєродонецьку. Відремонтоване житло одержали 10 родин. Ще в п’яти помешканнях тривають ремонті роботи, повідомляє Офіс президента України.

Зазначається, що 20 листопада 2019 року, під час робочої поїздки на Луганщину, Президент України зустрівся з деякими з цих сімей. Люди звернулися до Володимира Зеленського з проханням допомогти в отриманні житла. Власні оселі вони були змушені покинути впродовж півгодини. Глава держави доручив голові Луганської ОДА Сергію Гайдаю посприяти у пошуку та облаштуванні житла. Незабаром було знайдено квартири та проведено капітальний ремонт у них.

Ми обіцяли – і зробили. Маємо захищати наших громадян. Радий, що родини, котрі пережили шок війни, тепер можуть облаштуватися й знову відчути домашній затишок, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський пообіцяв виділити кошти на ліквідацію наслідків паводків на Західній Україні.

Як відомо, президент Володимир Зеленський підписав закон, який вводить поняття національної інвентаризації лісів, визначає мету її проведення та джерела фінансування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram