
Україна планує постачати по “Дружбі” водень до Європи
Україна планує почати транспортування водню в країни Європейського Союзу по трубопроводу “Дружба” із залученням європейських інвестицій. Про це в інтерв’ю Handelsblatt повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Діло із посиланням на Ліга.Новини. У середньостроковій перспективі так виглядає наша мета. Виробництво і транспортування водню в Європу є одним з головних пріоритетів для нас.