
Національний тиждень безбарʼєрності: як у Миколаєві впроваджують доступність у різних сферах
В Україні завершився Національний тиждень безбар’єрності, який у цьому році тривав з 25 по 31 травня. Цей проєкт впроваджений за ініціативи Першої леді Олени Зеленської і має на меті забезпечити рівні можливості для кожного. Миколаїв продемонстрував власний досвід та показав роботу установ, які ламають стереотипи та активно працевлаштовують людей з






