
Миколаївські ФОПи зобов’язали користуватися касовими реєстраторами
З 1 січня 2022 року підприємців Миколаївщини зобов’язали користуватися реєстраторами розрахункових операцій. Про це під час прес-конференції в обласному управлінні податкової служби розповіла заступниця начальника відомства Ольга Купчишина. Нові вимоги діють на платників єдиного податку другої, третьої та четвертої груп, повідомляє телеканал «МАРТ». З нового року набрав чинності закон, відповідно