
Командувач ООС Павлюк доповів про активізацію російських сил на Донбасі
Проросійські бандформування бойовиків «Л/ДНР» змінили тактику та почали частіше влаштовувати обстріли з житлових районів, беручи до заручників цивільне населення. Про це командувач Операції Об’єднаних Сил Олександр Павлюк розповів в інтерв’ю для Радіо Свобода. Генерал-лейтенант поділився своїми спостереженнями за діями російських окупантів. Останнім часом активність цих підрозділів, все-таки, збільшується. Видно чітку