
Виконком Миколаєва звернувся до уряду з проханням дозволити торгівлю непродовольчими товарами у «червоній» зоні
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради направив звернення до Кабінету міністрів України з проханням дозволити роботу підприємців у сфері торговельного та побутового обслуговування в «червоній» зоні карантину при дотриманні санітарних норм. Таке рішення було прийнято виконкомом у четвер, 8 квітня, повідомляється на сайті мерії Миколаєва. Підтримати забезпечення реалізації права на працю