Виконавчий комітет Миколаївської міської ради направив звернення до Кабінету міністрів України з проханням дозволити роботу підприємців у сфері торговельного та побутового обслуговування в «червоній» зоні карантину при дотриманні санітарних норм.
Таке рішення було прийнято виконкомом у четвер, 8 квітня, повідомляється на сайті мерії Миколаєва.
Підтримати забезпечення реалізації права на працю суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сферах торговельного та побутового обслуговування, щодо яких запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, за умови неухильного дотримання протиепідемічних заходів в організації їх діяльності, — йдеться в документі.
Нагадаємо, 8 квітня, у Миколаївській міській раді відбулась зустріч мера Олександра Сєнкевича з керівниками міських ринків. Для підприємців, які постраждали від посилених карантинних обмежень планують розробити програму підтримки.
Раніше повідомлялось, за порушення карантинних норм поліцейські склали відносно двох директорів непродовольчих ринків по проспекту Миру в Миколаєві адмінпротколи.




