
В Одесі понад дві тисячі людей взяли участь у Марші Єдності
20 лютого, одесити пройшлися маршем у центрі міста. Акція проводилася під знаком єднання усієї країни. Учасники ходи навмисне відмовилися від партійної символіки, щоб показати солідарність різних поглядів та політичних позицій, пише «Думська». Понад 2 000 присутніх пройшли від Дерибасівської, головної вулиці Одеси, до Приморського бульвару. На акцію вийшли не лише

