Тег: Миколаївський муніципальний колегіум

Вифлеємський вогонь миру прибув у Миколаїв

Передача Вифлеємського вогню — передріздвяна скаутська акція, яку започаткували в Австрії у 1980-х роках. Її основна мета — поширення цього символу миру від місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Протягом майже 40 років Україна також долучається до ініціативи. У середу, 10 грудня  вогонь передали й до Муніципального

Миколаївська учениця Ірина Ушкац  здобула золоту медаль на міжнародній виставці INOVA 2025

На міжнародній олімпіаді винаходів INOVA 25 у Загребі юні науковці з різних країн представили свої дослідження та технологічні розробки. Серед них і миколаївська учениця Муніципального Колегіуму імені Володимира Чайки Ірина Ушкац, яка здобула золоту медаль за роботу, присвячену наслідкам розливів рослинної олії у водоймах та способам їх ліквідації. Юна науковиця

#Лесяпоруч: миколаївські освітяни проводять мистецький челендж до 150-річчя Лесі Українки

З нагоди 150-річчя Лесі Українки кафедра української філології та міжкультурної комунікації Чорноморського національного університету імені Пера Могили та Миколаївский муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки запрошує активну, творчу молодь до мистецького челенджу. Оголошення опубліковане на сторінці кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені П. Могили в Instagram. Організатори залучають

Від дистанційного навчання освіта не виграла, проте альтернативи йому немає, – Сергій Січко

Директор Миколаївського муніципального колегіуму Сергій Січко вважає, що дистанційне навчання не забезпечує якісною освітою, однак інша задовільна форма навчального-виховного процесу в умовах карантину нині відсутня. Таку думку він висловив під час програми “Діалог” у студії телеканалу “МАРТ”. За його словами рішення про заборону відвідування шкіл, під час запровадження карантину в

Поліція з’ясовує обставини отруєння учнів Миколаївського муніципального колегіуму

Поліція проводить перевірку за фактом отруєння учнів Миколаївського муніципального колегіуму. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївській області. Як відомо, увечері 4 березня біля кількох учнів колегіуму з’явилися ознаки харчового отруєння через що дітей доставили в дитячу обласну інфекційну лікарню. Поліцейські з’ясували, що серед госпіталізованих чотири учні п’ятого та сьомих

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930