
Миколаївська школа №45 просить міськраду завершити проєкт утеплення стін
Дирекція Миколаївської загальноосвітньої школи №45 звернулась до планово-бюджетної комісії міської ради з проханням виділити кошти для завершення робіт з утеплення будівлі. Про це стало відомо під час засідання профільної комісії, 26 січня, повідомляє телеканал «МАРТ». За словами директора школи Олексія Целищева проблеми з теплом взимку заклад мав постійно: у 2015