Миколаївська школа №45 просить міськраду завершити проєкт утеплення стін

Дирекція Миколаївської загальноосвітньої школи №45 звернулась до планово-бюджетної комісії міської ради з проханням виділити кошти для завершення робіт з утеплення будівлі.

Про це стало відомо під час засідання профільної комісії, 26 січня, повідомляє телеканал «МАРТ».

За словами директора школи Олексія Целищева проблеми з теплом взимку заклад мав постійно: у 2015 році рішенням міської ради у школі встановили автномну електричну котельню, вартість проекту тоді склала 1 мільйон 549 тисяч гривень. Пізніше там замінили опалювальну систему.

Однак тепліше у школі не стало. При аналізі ситуації виявилось, що здебільшого ми гріємо вулицю. Близько 30-40% тепла потрапляло на вулицю, – розповів директор Миколаївської ЗОШ №45.

Зважаючи на це школу включили до програми термомодернізації. У результаті були замінені більша частина вікон, двері, утеплено дах — це дозволило підвищити рівень тепла у школі. Олексій Целищев відзначив, до повної модернізації наразі лишилось завершити роботи по внутрішньому та зовнішньому утепленню стін.

Депутат Дмитро Січко зазначив, зважаючи на те, що ремонтні роботи заважають проводити освітній процес, їх потрібно завершити якнайшвидше. Такої ж думки член комісії Максим Коваленко.

Я в цій школі був на початку року, бачив роботи, котрі були проведені і вважаю, що не варто заморожувати цей проект, а навпаки виділити кошти, аби завершити його. Там буквально лишилось у молодшій школі замінити 20 вікон, утеплити, вимощення вже готове, – сказав депутат.

Голова комісії Федір Панченко запропонував звернутись до департаменту енергоефективності та надати відповідні рекомендації щодо завершення ремонтних робіт. Члени комісії одноголосно підтримали дане рішення.

Нагадаємо, 27 січня, виконавчий комітет Миколаївської міської ради підтримав реконструкцію тепломереж на Херсонському Шосе.

Раніше повідомлялось, бюджетна комісія міськради планує зберегти повноцінне фінансування програми для людей з інвалідністю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram