
Миколаївська міськрада виплатить компенсацію жінці, на яку напала зграя безпритульних собак
У Миколаєві суд зобов’язав міськраду виплатити жінці, яка постраждала від нападу зграї безпритульних собак моральну і матеріальну компенсацію. Про це йдеться в постанові суду. За словами постраждалої, 14 квітня 2019 року на перетині вул. Херсонське шосе і вул. Космонавтів на неї безпричинно напала зграя бездомних собак, які її покусали, а