ФОТО: 0382UA

Миколаївська міськрада виплатить компенсацію жінці, на яку напала зграя безпритульних собак

У Миколаєві суд зобов’язав міськраду виплатити жінці, яка постраждала від нападу зграї безпритульних собак моральну і матеріальну компенсацію.

Про це йдеться в постанові суду.

За словами постраждалої, 14 квітня 2019 року на перетині вул. Херсонське шосе і вул. Космонавтів на неї безпричинно напала зграя бездомних собак, які її покусали, а також пошкодили їй одяг (порвали джинси, вартістю 450 гривень). Після цього їй довелося пройти курс вакцинації від сказу, витративши при цьому 319 гривень. Також після того, що сталося у жінки почалося порушення сну, вона стала швидше втомлюватися, стала пригніченою і нервовою. Психолог зробив висновок, що їй завдали моральну шкоду в розмірі 75 114 гривень.

Представник міськради просив відмовити в позові. Він додав, що жінка не надала доказів того, що собаки порвали їй джинси, а також те, що немає доказів, що саме вона купувала ліки, які призначили. А в довідці, виданій в БСПМ, немає печатки і підпису. Довідка від психіатра і невропатолога без бланка та інших важливих реквізитів, навіть без зазначення назви лікарні, її адреси. Юрист заявив, що оскільки потерпіла працює в онкодиспансері, значить у неї дружні відносини з лікарями і вона може отримати потрібні їй довідки. А моральну шкоду, за словами юриста, не можна оцінити одним походом до психолога.

Але суд встановив, що робота по забезпеченню безпеки громадян від несприятливого впливу на їх життєдіяльність бездомних тварин КП ММР “Центр захисту тварин” і Департаментом ЖКГ НГС належним чином не проводиться. А міськрада – той орган, на якому лежить відповідальність за неналежне виконання завдань КП. В результаті суд частково задовольнив позовні вимоги жительки міста.

Міськрада має компенсувати їй 678 гривень матеріального і 5000 гривень моральної шкоди.

Нагадаємо, організація «Чотири лапи Україна» відкриє у Миколаєві стерилізаційний центр для безпритульних тварин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram