
Нова комунальна власність: трамвайна підстанція і профтехучилища у власність громади
Комунальну власність миколаївської громади можуть незабаром поповнити нові об’єкти та заклади. Міськрада погодила намір придбати Першу трамвайну підстанцію — історичну будівлю, яку планують перетворити на музей. Також найближчим часом місто планує отримати на баланс п’ять профтехучилищ. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». У березні на сесії міської ради депутати погодились розглянути можливість