Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів, якого кольору місто закупить нові автобуси.
Таємницю мер розкрив під час прямого ефіру у соцмережах.
За словами Олександра Сєнкевича, автобуси будуть синіми – під колір бренду “Місто на хвилі”.
Ми хочемо зробити їх у кольорах “Міста на хвилі”. А ті, що вже зелені, будемо переблювати в синій колір, – пояснив Сєнкевич.
Міський голова сказав, що незабаром має відбутись тендер, після якого очікуватимуть на виробництво транспортних засобів
Нагадаємо, із суботи, 27 квітня, у Миколаєві проїзд у громадському транспорті буде можливий лише за наявності перепустки.




