Не зелені, — Сєнкевич розповів, якого кольору будуть нові автобуси

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів, якого кольору місто закупить нові автобуси.

Таємницю мер розкрив під час прямого ефіру у соцмережах.

За словами Олександра Сєнкевича, автобуси будуть синіми – під колір бренду “Місто на хвилі”.

Ми хочемо зробити їх у кольорах “Міста на хвилі”. А ті, що вже зелені, будемо переблювати в синій колір, – пояснив Сєнкевич.

Міський голова сказав, що незабаром має відбутись тендер, після якого очікуватимуть на виробництво транспортних засобів

Нагадаємо, із суботи, 27 квітня, у Миколаєві проїзд у громадському транспорті буде можливий лише за наявності перепустки.