Сєнкевич пояснив, з якого дня будуть діяти перепустки у громадському транспорті

З суботи, 27 квітня, у Миколаєві проїзд у громадському транспорті буде можливий лише за наявності перепустки.

Про це повідомив миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

На даний час у Миколаєві діє режиму проїзду за кількістю місць для сидіння. Тобто можна сідати будь-яким особам. Що стосується перепусток, то вони починають діяти з першої хвилини суботи 27 березня, – зазначив Сєнкевич

Нагадуємо, Миколаївська область з 27 березня переходить до червоної зони, там почнуть діяти відповідні обмеження.