Суцільні збитки, – Олександр Сєнкевич розкритикував закопроєкт про пільги «Укрзалізниці»

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич піддав критиці намір Верховної Ради дати пільгу АТ «Укрзалізниця» і звільнити її від сплати земельного податку місцевим бюджетам, через котрі проходять залізничні шляхи і розташовані вокзали.

Про це міський голова заявив у ході програми “Діалог”.

За його словами, поданий на розгляд у парламенті закопроєкт №4101-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» означатиме для Миколаєва втрату близько 50 мільйонів гривень надходжень до бюджету.

Для Миколаєва, на території якого знаходяться станції і все інше, ця сума становить 50 мільйонів гривень на рік. Уявіть собі, що цю суму ми можемо втратити, якщо дадуть таку пільгу залізничному перевізнику. «Укрзалізниця» бере за проїзд гроші з людей? Бере. Бере за транспортування зерна і так далі? Бере. А чого ми повинні давати пільгу? – розповів Олександр Сєнкевич.

Мер Миколаєва припустив, якби внаслідок відсутності сплати податку, «Укрзалізниця» провела ремонт будівлі місцевого залізничного вокзалу – він не мав би претензій до закопроєкту, однак питання таким чином не стоїть.

Це буде проста пільга «Укрзалізниці» для того, щоб хтось заробив, – вважає Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич підтримує ідею передачі у концесію будівлю залізничного вокзалу.

Як відомо, Олександр Сєнкевич розповів про свої пріоритети та його команди на найближчі п’ять років, у разі успіху на місцевих виборах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram