Павло Шеремет. Фото: facebook.com

Справа Шеремета: в Україні випустили документальний фільм про вбивство журналіста

“ТТБ-Студія” у співпраці з Національною поліцією зняла документальний фільм про вбивство журналіста Павла Шеремета. Стрічку “Справа Шеремета. Звинуватити неможна виправдати” вже можна переглянути в YouTube.

Автори фільму зібрали коментарі слідчо-оперативної групи та ексклюзивну інформацію від експертів. Також у стрічці показані матеріали слідства – оперативне відео, висновки експертиз та документи, що досі не були відкрити для суспільства.

Вбивство журналіста Павла Шеремета, 20 липня 2016 року, стало одним з найбільш резонансних злочинів в новітній історії України, що з самого початку досудового розслідування викликало бурхливу реакцію суспільства. Правоохоронним органам з подачі захисту закидають самі різні обвинувачення – від приховування доказів до замовного розслідування. Чи мають підстави такі звинувачення? Відповідь на це питання намагаються знайти автори фільму, – йдеться в описі до фільму.

Знімальна група отримала від слідства дозвіл на оприлюднення богатьох матеріалів вперше.

Нагадаємо, 20 липня неподалік будинку, де жив, та на місці, де загинув Павло Шеремет, встановили пам’ятний знак. Меморіал Павла Шеремета відкрили у Києві у четверту річницю загибелі журналіста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram