Сьогодні, 20 липня, неподалік від будинку, де жив, та на місці, де загинув, Павло Шеремет, встановили пам’ятний знак.
Меморіал Павла Шеремета відкрили у Києві у четверту річницю загибелі журналіста. Встановили пам’ятний знак на вулиці Івана Франка – неподалік від будинку, де жив Шеремет, та на місці, де загинув, повідомляє Українська правда.
Пам’ятник виконаний у лаконічному стилі – білий аркуш паперу з ім’ям та прізвищем убитого журналіста, а також слова внизу “На цьому місці 20 липня 2016 року загинув журналіст”.
Автор меморіалу – відомий український скульптор Назар Білик.




