Фото: SpaceX

SpaceX відправила в космос перших туристів

У ніч на 16 вересня в 3:02 за київським часом відбувся запуск на навколоземну орбіту першого цивільного екіпажу, який здійснила компанія Ілона Маска SpaceX.

Про це в четвер, 16 вересня, повідомили в SpaceX.

Як уточнили, в компанії, ракета Falcon 9 і корабель Crew Dragon була встановлена ​​на майданчику 39A у Флориді. П’ятигодинне вікно запуску для місії було відкрито в 20:02 EDT 15 вересня (3:02 16 вересня за Києвом).

В рамках місії Inspiration4 в космос полетіли чотири людини: бізнесмен Джаред Айзекман, співробітниця дитячої лікарні Хейлі Арсено, досвідчений льотчик-випробувач Кріс Семброскі і педагог Сіан Проктор. Вони не проходили тривалої підготовки як справжні космонавти — компанія SpaceX провела тільки медичний огляд та інструктаж. Члени екіпажу проведуть в космосі приблизно три дні.

Фото: SpaceX

Спочатку запуск корабля Crew Dragon з цивільними пасажирами планувалося провести 15 вересня, але початок місії було перенесено на добу через невідповідні умови.

Раніше повідомлялося, компанія SpaceX готується запустити на орбіту Землі чотирьох непрофесійних астронавтів. Ця подія стане черговим знаковим кроком у розвитку космічного туризму.

Нагадаємо, у серпні марсохід NASA провалив першу спробу зібрати ґрунт Червоної планети.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram