Фото: Inspiration4 / Twitter

SpaceX опублікувала перші фото цивільного екіпажу в космосі

Екіпаж першої цивільної місії в космосі Inspiration4 провів вже добу над Землею. У SpaceX розповіли, що астронавти відчувають себе добре.

Про це пише hromadske з посиланням на інформацію SpaceX.

Через кілька годин після запуску в SpaceX відзначили, що екіпаж здоровий, щасливий і відпочиває з комфортом. Перед тим, як астронавти-любителі лягли спати, вони вже встигли облетіти навколо Землі 5,5 рази, пообідати і завершити перший етап наукових досліджень.

Капсула Dragon залишається на запланованій орбіті на висоті 590 кілометрів над Землею, що на 160 кілометрів вище Міжнародної космічної станції і на 50 кілометрів вище телескопа Hubble.

Згодом на сторінці Inspiration4 в Twitter опублікували перші фото астронавтів у космосі.

Екіпаж провів неймовірний перший день в космосі! Вони зробили 15 обертів навколо Землі з моменту зльоту, – написали там, додавши, що астронавти спостерігали за Землею через велике вікно в капсулі.

Крім того, в SpaceX розповіли, що астронавти поспілкувалися з сім’єю і друзями, які залишилися на Землі і провели конференцію з пацієнтами дитячої лікарні Сент-Джуд.

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня в 3:02 за київським часом відбувся запуск на навколоземну орбіту першого цивільного екіпажу, який здійснила компанія Ілона Маска SpaceX.

Раніше повідомлялося, компанія SpaceX готується запустити на орбіту Землі чотирьох непрофесійних астронавтів. Ця подія стане черговим знаковим кроком у розвитку космічного туризму.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram