«Слуга народу» профінансує «всенародне опитування» Зеленського

Політична партія «Слуга Народу» профінансує всеукраїнське опитування Володимира Зеленського, яке відбудеться 25 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба партії.

https://www.facebook.com/sluganarodu.official/posts/978303786008954

Кажуть, що не проводитимуть дослідження власними силами, а укладуть договір з компанією, яка проводитиме соціологічні опитування. Однак не вказується, яку саме суму витратять на опитування.

Фактично це загальноприйнятий у світі формат екзитполів. Опитування в цьому форматі проводитимуть 25 жовтня також і на замовлення інших політичних сил, – кажуть в партії.

Крім того запевняють, що це опитування не буде агітацією за їхню партію. Під час дослідження обіцяють не використовувати партійну символіку, не закликати голосувати за «Слугу Народу» або окремих кандидатів. Членів партії, кандидатів у депутати від партії та їх представників не притягатимуть до проведення опитування і спілкуванню з громадянами в день виборів.

Витрати, пов’язані з опитуванням, обіцяють внести до звіту партії для Національного агентства з попередження корупції.

Як відомо, напередодні представник Президента у парламенті Руслан Стефанчук не зміг пояснити, за які кошти профінансують опитування на виборах.

Нагадаємо, на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня, планують голосувати 61% українців, але якщо ситуація з коронавірусом погіршиться, кількість бажаючих зменшиться до 51%.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram